Yılbaşı Kampanyası


Merhaba arkadaşlar, 2016 gelmeden siz değerli üyelerimiz için süper bir kampanya hazırladık. Şu sıralar paylaşımlarımızın duraksadığının ve bu durumun sizi üzdüğünün farkındayız. Bu durumu giderebilmek hemde yeni yıla mutlu girmenizi sağlamak amacıyla sizler için süper bir kampanya hazırladık.Hem Facebook hesabımız hemde Twitter hesabımız üzerinden yayınlamış olduğumuz paylaşım durumlarını Facebook'tan paylaşarak yada Twitter'dan RT yaparak yarışmamıza katılmanız münkün. Bir de sizlere ulaşabilmemiz için bir form doldurmanız gerekmekte. Paylaşım durumunu her hangi bir siteden yapmanız yeterli yani hem Facebook'tan hemde Twitter'dan paylaşmanıza gerek yok. Her hangi birinden paylaşıpta yarışmaya katılabilirsiniz. (NOT: Her iki siteden de yarışmaya katılan arkadaşlar 2 çekiliş hakkı kazanır.)

Kurallar:

1: Yarışmaya katıldığınız hesap gizli olmamak zorundadır. (Facebook'tan herkese açık, Twitter'dan da RT yaptığınız hesap gizli olmayacak)

2: Yarışma formunu kesinlikle doldurmanız gerekmekte aksi halde başvurunuz geçersiz kılınacaktır.

Facebook'tan fotoğrafı paylaşacak arkadaşlar buraya tıklayarak fotoğrafa ulaşabilirler.

Twitter'dan fotoğrafı paylaşacak arkadaşlar buraya tıklayarak fotoğrafa ulaşabilirler.

-Size ulaşabilmemiz için paylaştıktan sonra bir de bu formu doldurmanız gerekmekte. Formu doldurmayan adayların başvuruları geçersiz kabul edilecektir. FORM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Her iki koşuluda yerine getiren arkadaşlar kontrol edildikten sonra çekilişe dahil edilecek. Kampanya süresi 7-10 gün arasında olacak. Kazanan arkadaşın ödülü evine kadar yollanacak. Kampanya koşullarına dikkat etmeniz konusunda tekrar uyarıyorum. Bu ödülü kaçırmak istemezsiniz değil mi ? Şimdiden tüm arkadaşlara başarılar dileriz.

★ İnstagramda bizi takip et, paylaşmış olduğumuz fotoğrafa bir arkadaşını etiketleyerek iki çekiliş hakkı kazan. Buraya tıklayarak fotoğrafa ulaşabilirsiniz.1 yorum: