Youtube Kanalımız

Dev Kampanya Açıklandı

Merakla beklenen Sherlock Holmes Seti yarışmasının kazananı belli oldu. Çok büyük bir kampanya yapacağımızı belirtmiştik. O yüzden önceki kampanyamızın aksine bu kampanyamızda süreyi biraz daha uzun tutmak istedik fakat sizden oldukça fazla ısrar gelince kırmayıp hemen kurayı çektik.Yarışmamıza toplam 609 adet katılım gerçekleşti. Önceden belirttiğimiz kurallara uymayan arkadaşları çıkarınca malesef bu rakam 396'ya düştü. Israrla size kuralları okuyun diye belirttik ama kimi arkadaş formu doldurmamış kimisi ise herkese açık olarak paylaşmamış. Artık onlar hatalarını anlayıp bir daha ki yarışmalarda aynı hatayı yapmazlar umarız.

Kura nasıl çekildi diye soran arkadaşlar için onuda söyleyelim. Yarışma gereklerini yerine getiren tüm arkadaşların isimleri bir kağıda yazılıp büyük bir torbanın içine koyuldu. İyice karıştırıldıktan sonra bir adet kağıt çektik ve kazanan arkadaşı belirledik. Aklınıza takılan bir yer olmasın. Kesinlikle kurada hile olmaz, olamaz, olması teklif dahi edilemez.

Gelelim kazanan arkadaşımıza. Kendisi tüm kurallara uyup, yarışmamızı başarılı bir şekilde yerine getirdi. Bu arkadaşımızın ismi ''URAS KİNGAN'' Site ekibi olarak kendisini tebrik ediyoruz. Biz kendisine arayıp ulaştık zaten. Şuan kargosu yola çıktı. İyi günlerde kullanmanı temenni ediyoruz Uras.

Kazanamayan arkadaşlar kesinlikle üzülmeyin. Bu setten daha güzel ödüller dağıtacağız. Her ay bir set hediye etmeyi bile düşünüyoruz. Bizi takipte kaldığınız sürece kazanmaya ve öğrenmeye devam edeceksiniz.

 Sitemizle ilgili herhangi bir sorunuz, düşünceniz veya öneriniz varsa buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

Twitter: @cikarimyapalim

Facebook: cikarimyapalim

1 yorum: