Youtube Kanalımız

Sizden Gelenler


Çıkarım Yapma Bilimi ekibi olarak sizlerle birlikte 3. ayımızın sonuna geldik neredeyse. Bu süre zarfında gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse sitemiz üzerinden oldukça çok tavsiye ve görüş aldık. Bu görüşlerden biride siteye ''Sizden Gelenler'' bölümünün açılmasıydı.
Bizde hem ''Bir elin nesi var, iki elin sesi var'' diyerek hemde öneri yapan arkadaşları kırmayalım diye bu bölümü açtık. Tam olarak forum tarzında olmasada herkes paylaşınlar hakkında fikirlerini söyleyebilecekler. Peki bu bölüm nasıl olacak ?

1- İsteyen herkes bilgisini sitemiz üzerinden paylaşabilecek.
2- Çıkarım Yapma Bilimi, Sherlock Holmes, Beden Dili, Hafıza Teknikleri vb. günlük hayatta işimize yarayacağını düşündüğünüz bütün konulardan yazıları kabul ediyoruz.
3- Yazılarda mümkün olduğu ölçüde noktalama işaretleri ve yazım kurallarına uyulmasını rica ediyoruz.
4- Yazıları bize Facebook, Twitter yada İletişim Formu üzerinden bize yollayabilirsiniz. Yazıları yollarken İletişim Formundan yollayan arkadaşlar muhakkak adını soyadını yazsınlar. (Facebook ve Twitter'da da ismi olmayan arkadaşların yazması gerekmektedir.)


5- Yazılar yukarıdaki resim şeklinde atılacak.

                    Herkesin katılımını beklemekteyiz. 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

Twitter: @cikarimyapalim

Facebook: cikarimyapalim

4 yorum:

  1. Abi bu harika bişey hemen yazımı yazmaya başlıyorum. Allah razı olsun.

    YanıtlaSil
  2. bayıldım. Türkiye de bu siteye katılım sağlanacak kadar sherlock kafasında insan kitlesi olabileceğini beklemiyordum. Sanırım bu konuda yalnız değilim. Sherlock tam kafalık..

    YanıtlaSil