Youtube Kanalımız

DEV KAMPANYA


Sitemiz kurulalı 3 ayı geçti. Bu zamana kadar sizlerden iyi sonuçlar aldık. Gerçekten çok destek olan arkadaş oldu. Bizde sizlere bir nebzede olsa teşekkürlerimizi iletebilmek için bir hediye vermeye karar verdik.
Geçen aylarda bir çift kitap hediye etmiştik fakat bu hediyenin daha büyük olmasını istedik. Site ekibi olarak ufak bir toplantıdan sonra tüm Sherlock Holmes severlerin seveceği ve isteyeceği hediyeyi bulduk. Türkiye'de bulunmayan özel Sherlock Holmes şapkası, piposu ve büyüteciyle bir set yaptık. Soranlar için bu malzemeleri yabancı bir siteden satın aldık. (Bize ulaştığınız taktirde siteyi özelden verebiliriz.) Gelelim kampanyamıza. Dediğimiz gibi çok özel bir hediye olduğu için büyük bir kampanya yapacağız. Herkes katılabilsin diye kampanyayı hem Facebook hemde Twitter üzerinden yapma kararı aldık. Kampanyaya katılım oldukça kolay olacak. Peki nasıl katılacağız diye soranlar için:

-Hem Facebook hemde Twitter üzerinden kampanya fotoğrafı paylaşılacak. Yapmanız gereken sizinde bu fotoğrafı profilinizde paylaşmanız. (Facebook'takiler herkese açık olarak paylaşacak, Twitter'dakiler RT yapacak fakat hesabı kilitli olan üyelerin başvurusu geçersiz olacaktır.)

Facebook'tan fotoğrafı paylaşacak arkadaşlar buraya tıklayarak fotoğrafa ulaşabilirler.

Twitter'dan fotoğrafı paylaşacak arkadaşlar buraya tıklayarak fotoğrafa ulaşabilirler.


-Size ulaşabilmemiz için paylaştıktan sonra bir de bu formu doldurmanız gerekmekte. Formu doldurmayan adayların başvuruları geçersiz kabul edilecektir. FORM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Her iki koşuluda yerine getiren arkadaşlar kontrol edildikten sonra çekilişe dahil edilecek. Kampanya süresi 7-10 gün arasında olacak. Kazanan arkadaşın ödülü evine kadar yollanacak. Kampanya koşullarına dikkat etmeniz konusunda tekrar uyarıyorum. Bu ödülü kaçırmak istemezsiniz değil mi ? Şimdiden tüm arkadaşlara başarılar dileriz.

5 yorum:

 1. görev tamam :)

  YanıtlaSil
 2. herkes diye bişey çıkmıyoe arkadaşlarımın arkdaşları olurmu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paylaşıp formu doldurduysanız kabul ederiz.

   Sil
 3. hem facebook paylaştım hem de retweet ettim. :) Şans bize gülecek mi?

  YanıtlaSil
 4. peki kim kazandı bunu

  YanıtlaSil