Youtube Kanalımız

Kazananlar Belli Oldu


27.07.2015 tarihinde sitemiz üzerinden başlatmış olduğumuz kitap kampanyamızın sonuçları belli oldu. Twitter üzerinden kampanya twetini Retweet ve Favori yapan arkadaşlarımız arasından kura çekip iki adet kazanan belirledik. Kampanyaya katılan toplam 136 kişi olmasına karşın twet üzerinde hataları olması sebebiyle 124 arkadaş kampanyaya katılabildi. Haksızlık olmaması için site ekibi olarak elimizden gelen tüm çabayı ve gayreti gösterdik.

Kampanya twetini Retweet ve Favori yapan her arkadaş 1 çekiliş hakkı alırken hem Twitter üzerinden Retweet ve Favori yapıp hemde sitemizden kullanıcı adını yorum olarak atan arkadaşlarda 2 çekiliş hakkı kazandı. Kazanan arkadaşları açıklamadan önce, kazanamayan arkadaşlara bir duyurum olacak. Sakın üzülmeyin arkadaşlar, çünkü kampanyalarımız sürekli olacak ve her yeni kampanya bir öncekinden daha iyi olacak. Bizi takip ettiğiniz sürece sürekli kazanacaksınız.

Kampanyamız gereği yapmış olduğumuz kuradan Murat Menteş'in 'Dublörün Dilemması' adlı kitabı kazanan arkadaş Oğuz Gökhan. (Twitter kullanıcı adı: seketo_guz)

İkinci olarak Sir Arthur Conan Doyle'ın 'Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma' isimli kitabını kazan arkadaş Hasan Turgut. ( Twitter kullanıcı adı: etkilesimsiiz)

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Bize Twitter üzeinden DM aracılığıyla adresinizi iletin, hediyenizi yolluyalım. Kazanamayan arkadaşlarında tekrar üzülmemesi gerektiğini hatırlatıyorum. Bizi takipte kalıp, kazanmaya ve öğrenmeye devam edin. İyi günler.

Bize Youtube ve Twitter kanalımızdan abone olmayı unutmayınız.

Twitter: @cikarimyapalim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder